Sublingual tablety MATUZALEM

50,00

Bez DPH: 41,67€

Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
st-m
Mini popis:

Výrobok je certifikovaný platnou legislatívou Európskej Únie a je schválený príslušnými rozhodnutiami Hlavného hygienika Slovenskej republiky.

Nehodnotené Napísať hodnotenie

Zdielať

Popis

Obsah: 1 balenie obsahuje 30 tabliet. Tablety sú balené v blistroch tak, že 1 blister obsahuje 30 tabliet.

Výrobok je certifikovaný platnou legislatívou Európskej Únie a je schválený príslušnými rozhodnutiami Hlavného hygienika Slovenskej republiky.

Dávkovanie:

1 tabletka denne po dobu 30 dní (obsah jedného balenia v počte 30 tabliet) večer pred spaním. Maximálna doporučená dávka sú dve tabletky denne. Tabletky sa nechajú voľne rozpustiť pod jazykom. Minimálne 15 minút po užití nič nepiť a nejesť.

Tablety Sublingual – sú voľne rozpustné pod jazykom a majú vysokú biologickú resorbovanosť. Dokáže extrémne rýchlo účinkovať. Vodorozpustná forma je vysoko aktívna a prakticky okamžite sa dostáva do obehov.

Energeticky metabolizmus kardiovaskulárny systém – unikátne riešenie doplnku výživy Matuzalem na normalizáciu energetického metabolizmu a prispeniu k zníženiu miery únavy.

Nervová sústava ochrana pred stresom – centrálny nervový systém je riadiaci systém celého nášho organizmu. Matuzalem prispieva k normálne činnosti nervovej sústavy.

Imunitný systém – je naša najdôležitejšia zložka a jeho správna funkčnosť ovplyvňuje základnú kvalitu života.

Odporúčame opakovať príjem v počte 30 tabliet raz za 3 mesiace. Nesmie sa užívať ako náhrada stravy.

Upozornenie:

Prípravok je určený pre dospelých. Miernejšie prekročenie odporúčanej dennej dávky nepredstavuje žiadne zdravotné riziko.

Návod na uchovávanie:

Skladujte na tmavom a suchom mieste, pri teplote do 30°C, mimo dosahu detí.

Hodnotenia (0)

Napísať hodnotenie