Odkyslenie organizmu

Prekyslený organizmus je zdrojom všetkých nemocí. Prekyslený organizmus je spúšťačom nadváhy, alergii, únavy, kardiovaskulárnych problémy a ostatných civilizačných chorôb. Ľudské telo si udržiava pH krvi v rozmedzí 7,36-7,44. Ak klesne pH v našom tele pod pH 7,0 je to stav jeho prekyslenia.Prejavy prekyslenia je únava, bolesť svalstva, nedostatok energie a ďalšie.... Odkyslenie organizmu nám umožní byť vitálny. Pre odkyslenie organizmu musíte upraviť jedálny lístok. Pre zdravý život mala by vo Vašom tele nastať acidobazická rovnováha. Pre odkyslenie môžeme použiť zásadité výživové doplnky, ale je najdôležitejšie zmeniť i životosprávu. Vyberte si z niektorých výživových doplnkov pre podporu zásaditého prostredia. Odkyslenie organizmu je pre dlhovekosť človeka nevyhnutným krokom ku zdraviu. Zdravie je najvzácnejšou hodnotou, ktorú človek vlastní a preto odkyslenie je cesta ku zdraviu.

Matuzalem

Matuzalem je vyrobený z flavonoidov, ktorý zabezpečuje tok energie v ľudskom tele. V roku 2009 bol ocenení ako najlepší vynález roka. Matuzalem je antioxidant a omladzuje ľudský organizmus. Zachytáva volné radiály a zabraňuje mutácii, zápalom a infekciám teda vzniku nádorových ochorení. Matuzalem ochraňuje bunky, reguluje krvný tlak a znižuje cholesterol. Ľudskému telu prináša vitalitu a sviežosť duševnú ako aj fyzickú.

Zdravie

Už starovekí filozofovia poukazovali na zdravý životný štýl pre plnohodnotné šťastie človeka. Úsilie lekárov je zachovať a upevňovať zdravie v ľudskej populácii. Zdravie je stav telesnej, duševnej a sociálnej pohody. Životný štýl je zosúladenie stránok života a vytvorenie rovnováhy v ľudskom tele. Pre zdravie človeka je veľmi dôležitý pohyb, ktorý zabezpečuje zrýchlenie metabolizmu organizmu a udržiava kondíciu ľudského tela. Ľudské návyky pre zdravý životný štýl sú veľmi dôležité. Okrem športu musíme obmedziť príjem cukrov, tukov a kyselinotvorných potravín. Strava by mala byť pravidelná, striedma, pestrá a kontrola príjmu podľa zloženia alebo hmotnosti, či energetickej hodnoty. Pohyb je stav ľudského organizmu, ktorý udržiava fyziologickú a duševnú stránku osobnosti v kondícii. Pre správne fungovanie ľudského organizmu je nevyhnutné, aby energetický prijem a výdaj bol v rovnováhe. Športovanie je cesta ku zdraviu a zvyšuje odolnosť voči vzniknutiu ochorení.


  0902 202 502   Ekoservis Slovensko