Maruška – unikátny prípravok na kĺby a kĺbové okolie

10,00

Bez DPH: 8,33€

Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
Maruška – unikátny prípravok na kĺby a kĺbové okolie
Mini popis:


Nehodnotené Napísať hodnotenie

Zdielať

Popis

Nový odskúšaný produkt od slovenského výrobcu. Zaručené zlepšenie zdravotného stavu.


Maruška Fit špecial - unikátny prípravok na kĺby a kĺbové okolie (400ml)

Fitšpeciál – unikátny prípravok určený na vyživenie kĺbov a kĺbového okolia.

Popis

Fitšpeciál – masážny krém gél je unikátny prípravok určený na vyživenie, regeneráciu a prekrvenie kože v oblasti kĺbov a kĺbového okolia. Methylsulfonylmetán (MSM) je prírodný zdroj biologicky aktívnej síry, zlepšuje priepustnosť bunkových membrán, rozširuje cievy, zlepšuje krvný obeh a blokuje prenos impulzov bolesti v bunkách pokožky. Vitamíny C, E, arnika, angelika, kostihoj, levanduľa a konopný olej vyživia, zlepšia elasticitu a zjemnia stuhnuté tkanivá. Gáfor a methylsalicilát pomáhajú prehriať postihnuté miesta a prispievajú k pocitu úľavy a relaxácie. Fitšpeciál sa dobre vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Niekoľkokrát denne krúživými pohybmi natierajte a masírujte postihnuté miesta.

Konopný olej –pomáha regenerovať postihnuté tkanivá, má vyvážený obsah omega 3 a 6 mastných kyselín, prináša rýchlu úľavu a zahojenie poškodených buniek.
Methylsulfonylmetán – biologicky aktívna látka, prirodzená forma organickej síry prítomná vo všetkých živých organizmoch. Je to prírodné analgetikum, blokuje v koži prenos impulzov bolesti, zápaly a zlepšuje priepustnosť bunkových membrán, čo ovplyvňuje zlepšený prenos výživy do buniek.
Metylsalicilát – protizápalová látka, je chemickou formou kyseliny acetylsalicylovej známej ako aspirín. Pomáha v pokožke tlmiť citlivosť, bolesti a opuchy.
Vitamín E+ C – bránia oxidácii a zachytávajú voľné radikály a vyživujú bunky v pokožke.
Angelika čínska - posilňuje krvný obeh a pomáha vyživovať a obnovovať krv v cievach kože.
Arnika horská – bráni vzniku opuchov, regeneruje tkanivá a upokojuje zápalové procesy.
Kostihoj lekársky – obsahuje prírodný alantoín, ktorý urýchľuje regeneráciu a hojivé procesy, zmäkčuje a upokojuje postihnuté tkanivá stuhnutých svalov a šliach.


Hodnotenia (0)

Napísať hodnotenie